PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323791}

Nieodebrane połączenie 3

Chakushin Ari Final
6,0 1 470
ocen
6,0 10 1 1470
Nieodebrane połączenie 3
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie 3

Czegoś tu nie rozumiem, w pierwszej i drugiej części filmu nikt nie potrafił zaprzestać mordom ze strony Mimiko, a tu nagle w trzeciej części okazuje się że wystarczy przeciążyć komputer i jest po wszystkim... chociaż nie do końca. Można by pomyśleć, że w ostatniej części wszystko się wyjaśni... ale jednak nie:( Wszystko za bardzo poplątane i niespójne:/

Dita_3

Ogólnie denerwuje mnie to , ze ta część nie nawiązuje totalnie do pierwszych dwóch .
Zabijane są konkretne osoby... wybierane z komputera ...
Ale zawsze jest ktoś . Pierwsza część - Mimiko , druga - Lili
a tutaj - Pam . Tyle , że Pam nic nie robiła było to z nią związane .
Dlaczego Mimiko zabijała tych , którzy znęcali się nad Pam. ?
Było jej smutno i żal czy jak. xD
Niemile się zaskoczyłam .

Dita_3

Oj bo Wy nieuważnie oglądacie... :) To jest proste. W końcu nazwa mówi ''Finał''. Chodziło w tym o to że Mimiko tym razem była w ciele Asuki, która była w śpiączce bo chciała sie powiesić bo sie nad nia znęcali. Mimiko umarła na atak astmy, ale też sie nad nią znęcano i tak jakby chciała pomóc Asuce (która wcale nie chciała aby zamordować znajomych z klasy) zabić tych co sie nad nią znęcali. A końcówka jest bardzo czysto wyjaśniona w filmie. Gdy Emily i Asuka przeniosły sie do tej szkoły była tam też Mimiko i Emily chciała żeby to zakończyć i żeby to ona była tą ostatnią. I tak miało być, ale ten chłopak Jinu odebrał telefon zamiast Emily i to on był tym ostatnim. I nie pytajcie skąd wiadomo że więcej nie bedzie mordować to na to też jest prosta odpowiedź. Mimiko zabijała ludzi za pomocą komputera a w momencie w którym tysiące ludzi pisało maile na ten adres komputera system został przeciążony i komputer poprostu się spalił. I jak widać było duch Mimiko chciał uciec z komputera, ale sie nie udało więc tak jakby razem z komputerem spłonęła Mimiko. A Jinu zginął dlatego że ona tego cukierka podała Emily jeszcze przed spaleniem się komputera tak więc w ten sposób skończyły sie mordy ze strony Mimiko.
Mam nadzieje że teraz już rozumiecie :)

ocenił(a) film na 7
Psychoopatka

No dziewczyno, wyjaśniłaś mi końcówkę, części trzeciej. (; Dziękuję. ;p No ale dla mnie jeszcze nie zostało wyjaśnione, co się stało z tą Yumi, z pierwszej części.. nie mogę pojąć tylko tego. ;/

frederica

To też jest wyjaśnione, ale w 2 części. Co prawda troche to pogmatwane, ale da sie coś z tego wyciągnąć ;p tam jakoś jak ta dwójka jest w kopalni w poszukiwaniu LiLi, ta cała policjantka czy kim ona tam jest odbiera telefon on tego komisarza który jej mówi że Mimiko powróciła i że ciało tej Yumi odnaleziono. Bo tak naprawdę w 1 części Yumi zginęła wtedy gdy Mimiko przyszła do jej domu a jej ciało odnaleziono dopiero w 2 części ;P

ocenił(a) film na 7
Psychoopatka

Heh, no w sumie logiczne wyjaśnienie. (; Jeszcze raz dziękuję!! :)

Psychoopatka

A co stało się z LILI?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones