PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137716}

Nieodebrane połączenie

Chakushin ari
6,4 10 710
ocen
6,4 10 1 10710
5,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Bardzo dobry...

ocenił(a) film na 10

Usłyszałem kiedyś opinię, że Takashi Miike to taki niezwykły człowiek, który robi filmy albo wybitne, albo denne... nie zgadzam się z tym, ponieważ np. taki "ôdishon" trudno mi nazwać filmem wybitnym, a jeszcze trudniej dennym. Film jest dobry, jeśli jednak chodzi o "Chakushin Ari" to nie mam najmniejszych oporów przed nazwaniem go wybitnym. Wcisnął mnie w fotel i to zarówno w kinie, jak i w domu. Jednak żeby film dał porządnego kopa, wymagane jest dobre nagłośnienie, więc polecam przynajmniej słuchawki dobrej jakości.
Jak ktoś narzeka na marne aktorstwo, to niech obejrzy kilka wyżej notowanych filmów, w których gra aktorska jest doprawdy żenująca. Nie jestem żadnym krytykiem i nie mam nic do zarzucenia pannie Shibasaki, która według mnie swoją rolę zagrała wyśmienicie (polecam "Shôrin Shôjo" i "Dororo").
Jeśli kogoś irytują długie najazdy kamery, czy oczekiwanie na odpowiedź, podczas którego jest pokazywana twarz bohaterki, to stanowczo odradzam 90% produkcji jednego z mistrzów anime Mamoru Oshii, takie rzeczy trzeba lubić.
Amerykańskiej produkcji podziękuję... idioci zmienili dzwonek, to wystarczy za powód. No i sparzyłem się na amerykańskim "Ringu"
10/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones