PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137716}

Nieodebrane połączenie

Chakushin ari
6,4 10 710
ocen
6,4 10 1 10710
5,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Hej, mam pytanie czy warto obejrzec ten film. Pożyczyłem go na DVD i mam dylemat bo mam jeszcze do wyboru Hostela... Co mi radzicie? Ring (wersja japońska) i Klątwa (wer, japońska) bodobałym mi sie... Czy nieodebrane połącznie jest równie dobre... Czy potrafi wystraszyc...
:kiss:

ocenił(a) film na 7
mkamilll

Zależy od Twojego gustu.Według mnie Ring był najlepszy z tych wszystkich Japońskich horrorów a ten jest taki sobie.Film się dość ciągnie (trwa prawie 2 godziny) także czasem mnie usypiał ale jak następował zwrot akcji to chwilami było strasznie :) Jeśli chodzi o Klątwę to bardziej podobały mi się Remake'i amerykańskie. Piszesz,że masz do wyboru Hostel.Ja bym go wybrała na Twoim miejscu.

ocenił(a) film na 8
Princessita

A ja odwrotnie...dla mnie jeden z najlepszych horrorow...ogladalem w nocy i naprawde sie balem!!

mkamilll

nie polecam tego filmu przez pierwszą godzinę nic się nie dzieje a na ostatnie 30 min filmu nie starczyło mi już cierpliwości

mkamilll

Ludziee nie znacie sie :pp Skoro lubisz horrory typu The Ring<3 i Klątwa Ju-On<333 to musisz obejrzec ten xD oObowiązkowo ;] naprawdee fajnyy filmik ma klimat a to chyba w japońskich horrorach najwaznejszee nie?Noo jeszcze musi straszyc a tu są momenty straaaszne o_O !Mnie wystraaszyly zobacz samaa x)x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones