PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137716}

Nieodebrane połączenie

Chakushin ari
6,4 10 709
ocen
6,4 10 1 10709
5,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Nie wiem co to za marka , ale wolę Samsunga.
I w ogóle w jakiej sieci ? Chciałbym wiedzieć , żeby takiego koszmaru nie przeżywać.
Ogólnie horror spoko. Może być.
... końcowa piosenka nijak nie pasuje do tego filmu.

bodek75

Myślę, że tuBiedronka to najbezpieczniejsza sieć, a telefon np. Nokia 1011. :D
Właśnie zabieram się za oglądanie filmu.

użytkownik usunięty
bodek75

Sam bym nie chciał przeżywać takiego koszmaru naprawdę.
PS:Zrozumiałeś zakończenie filmu ? (pytam z ciekawości).

ocenił(a) film na 5

Ja także pytam z ciekawości, czy ktoś zrozumiał zakończenie filmu...;-)

użytkownik usunięty
PMrz

Strasznie zakręcone co nie?

ocenił(a) film na 5

Zabieram się za oglądanie amerykańskiej wersji - może tam to lepiej wyjaśnią ;-)

użytkownik usunięty
PMrz

I co obejrzałeś tą amerykańską wersje ?

ocenił(a) film na 5

Taak, film jak to film - bez rewelacji, niczego nowego nie tam nie zobaczyłam jeśli chodzi o gatunek - ot, kolejna amerykańska produkcja ;-) . Tym gorzej się to oglądało, bo znałam już fabułę, nawet aktorów podobierali dość podobnych, hehe. Ale zakończenie jest lepsze i...nie musiałam się zastanawiać nad tym, co "autor miał na myśli"...i czy moja interpretacja jest trafna bądź nie, a z japońską wersją to dosłownie wpadłam w stan osłupienia i zdezorientowania. ;-)

użytkownik usunięty
PMrz

i jak rozumiecie? :) po usmiechu, niebie, i tej piosence wynioslam tylko tyle, ze mamy jakis happy end;p ale co i jak?
w ciele Yumi byla chyba nadal ta dziewczynka, wiec uznalam, ze ona jest szczesliwa, bo wreszcie pomogla komus (zabrala go do szpitala) i ten ktos przyjal jej cukierka (swojego rodzaju odkupienie)
kompletnie jednak nie wiem skad wzial sie glowny bohater w jej mieszkaniu i dal jej inhalator?
i o co chozilo z cofnieciem czasu?
tu sie gubie kompletnie, zakonczenie pozostaje wiec dla mnie wielka zagadka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones