PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137716}

Nieodebrane połączenie

Chakushin ari
6,4 10 710
ocen
6,4 10 1 10710
5,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Wspaniały film.

ocenił(a) film na 8

Ci którzy nie potrafią docenić prawdziwego kina są po prostu debilami i tyle. Ręce opadają jak się czyta wypowiedzi osób, które mówią o tym filmie dno itp. Co za ograniczone dupki!

martuska666

Proszę o argumenty.Film ten to nieudolne powielenie japońskiego oryginału robione na podobe oszukać przeznaczenie.Film słaby i nudnawy i lepiej wytocz jakiś argument bo będę cie musiał nazwać DEBILEM!!!

rzoska

ale to przecież jest temat po japońską wersją, i widzę że masz też problemy z odczytaniem znaczków przy nazwie profilu jak i nazwy.

ocenił(a) film na 4
martuska666

Bez przesady... Film na pewno nie jest najlepszym w historii horrorem. Rozumiem, że jesteś fanką azjatyckiego kina, ale 10/10 to przesada. Ciekawe w taki razie ile dałabyś psychozie albo ptakom? 15/10?:>

5/10 - na więcej ten film nie zasługuje. Co wcale nie oznacza, że nie zauważyłem tego, że jest momentami przerażający. Jednak użyto tanich choć strasznych chwytów.

Ja szczerze mówiąc nie mogłem zasnąć. Jak zgasiłem lampkę i schyliłem się, żeby wyłączyć komputer to zobaczyłem zielone światełko modemu i czerwone światełko taśmy przeciwprzepięciowej. Myślałem, że się porzygam. A jak już w pokoju było ciemno to myślałem, że ktoś stoi w drzwiach. Tanie chwyty, a jak na widza wpływają. Od takich filmów schizofrenii można dostać.

ocenił(a) film na 6
ares20

Heh zgadzam się z Tobą. Ogólnie film dobry bo było parę momentów, w których się bałem, a tak powinno przecież być z horrorami. Tylko w paru miejscach nie do końca wiem o co chodziło... ale to nie ten temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones