PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137716}

Nieodebrane połączenie

Chakushin ari
6,4 10 710
ocen
6,4 10 1 10710
5,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Widzialem juz kilka japonskich horrorow i powiem szczerze to byla masakra nuuuda w najciezszym wydaniu. O dziwo Nieodebrane polaczenie to zupelnie inny film. Mozliwe ze watek z duchami dziewczynek sie juz przejadł-zgadzam sie, ale klimat tego co tu zostalo przedstawione byl jak dla mnie naprawde dobry np sceny ze szpitala, scena w pokoju gdy dziewczynka byla w szafie, noo moze jedynie zakonczenie troche dziwne? powiem szczerze nie wiem jak mam je zinterpretowac moze ktos mi pomoze? :) Ogolnie mowiac nie przerazaja mnie juz zadne horrory tak jak kiedys, a serwuja nam ich teraz mase, wiekszosc jest totalnie chu*** Wogole zrobienie dobrego Horroru to w dzisiejszych czasach sztuka raczej nie do wykonania, czekam az w koncu komus sie uda od poczatku do konca. Japonska wersja 7/10 amerykanska w tym przypadku o wiele gorsza natomoast taki Ring do obejrzenia glownie w wersji amerykanskiej japonska odradza zdecydowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones