Takashi Miike

7,3
566 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Takashi Miike

Nie widziałem jeszcze żadnego filmu pana Miike i zastanawiam się czy warto zapoznać się z jego twórczością. Czy ktoś może polecić mi jakieś jego filmy? Jak na razie najciekawsze dla mnie wydają się Dead Or Alive, Miasto zagubionych dusz i słynna Gra Wstępna. Jakieś opinie?

Marcineusz_Zet

Nie ma to jak przekonać się samemu :) Minęło kilka miesięcy i uważam pana Miike za jednego z moich ulubionych reżyserów, obok np. Davida Lyncha, Sama Peckinpaha,Sergio Leone, QuentinaTarantino czy MArtina Scorsese. Zapraszam na mój blog, gdzie założyłem temat poświęcony filmom TAKASHIEGO MIIKE.

Marcineusz_Zet

No ladnie, bylem na Twoim blogu, postanowilem zerknac na stronke pana Takashi'ego i widze temat - nie widzialem zadnego filmu Miike - i kto to taki zalozyl? Blekit Le Fou! i to w tym roku? ty po prostu pochlaniasz te filmy, az boje sie pomyslec ile filmow niezwiazanych z Miike obejrzales. pozostaje pogratulowac konsekwencji, swoja droga ja dzisiaj jestem w miejscu gdzie Ty byles jeszcze kilka miesiecy temu, kto wie co ja bede mogl powiedziec o tworczosci tego japonskiego rezysera w przyszlym roku :)

Cyphre

hehe życzę powodzenia i wielu miiłych miike-seansów

Marcineusz_Zet

wszystkie jego filmy są dobre yakuza demon , gozu , ichi the killer , fudoh i wiele innych polecam gorąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones