PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187588}

Nieodebrane połączenie 2

Chakushin Ari 2
6,5 2 092
oceny
6,5 10 1 2092
Nieodebrane połączenie 2
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie 2

Owszem, film jest naprawdę dobry moim zdaniem. Fabuła ciekawa, intrygująca gra aktorów (szczególnie z pierwszej części) i na pewno ten film jest skierowany do osób inteligentnych. (; (co niestety, chyba do nich nie należę, gdyż totalnie nie zrozumiałam końcówki z pierwszej części, a tym bardziej z drugiej). Nie będę się już pytała, o co chodziło z tą Lili czy Mimiko, bądź z tą dziennikarką, gdyż parę osób utworzyło taki temat, na ich temat - i jakoś odpowiedzi nie znalazłam. Tak więc.. chciałabym wiedzieć, co się stało z Yumi (najbardziej się nią zainteresowałam xd). W drugiej części było powiedziane, że niby zaginęła, lecz pod koniec ten detektyw, stwierdził, iż Yumi wcale nie była opętana przez Mimiko, tylko poszła do niej z własnej woli i w ogóle. Ktoś może zrozumiał o co chodziło? Jeśli tak, to będę bardzo wdzięczna, jak ktoś mi o wytłumaczy, bo dostaje nerwicy. -.- xD

ocenił(a) film na 10
frederica

Wtedy jak w tej kopalni w poszukiwaniu LiLi ta policjantka czy kim tak ona była odbiera telefon od tego komisarza który jej mówi że Mimiko powróciła i że ciało Yumi odnaleziono. Yumi już nie zginęła w 1 części wtedy gdy Mimiko przyszła do jej domu a ciało odnaleziono w 2 części. ;PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones